فراخوان نخستين جشنواره وبلاگ نويسي و خاطره نويسي دفاع مقدس در آران و بيدگل

0

به گزارش «فارسي مچ» خاطره نويسي دفاع مقدس به همت كانون بسيج هنرمندان و همكاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران و بيدگل همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار مي شود.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران و بيدگل در گفت و گو با خبرنگار  فارسی مچ با اعلام اين خبر گفت: توسعه و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و احياء و حفظ ارزش هاي دفاع مقدس، تدوين كتاب پر افتخار خاطرات ماندگار هشت دفاع مقدس از زبان مردم و ايثارگران دارالشهداي آران و بيدگل از جمله اهداف برگزاري اين جشنواره است.

ميثم نمكي آراني افزود: از جمله اهداف برگزاري اين جشنواره، يادآوري افتخار آفريني شاهدان هميشه جاودانه دارالشهداي آران و بيدگل و نگاه متعهدانه هنرمندان به هشت سال دفاع مقدس است.

نمكي آراني افزود: از جمله موضوعات جشنواره وبلاگ نويسي، معرفي شهدا، جانبازان و ايثارگران و ارائه و تحليل وصيت نامه هاي شهداي شهرستان، نقش رهبري، ولايت و فرماندهان در هشت سال دفاع مقدس، ارائه دستاوردهاي دفاع مقدس در ابعاد گوناگون هنري، دفاعي و نظامي و نقش ناتوي فرهنگي و تاثير آن در فضاي مجازي، بررسي و تحليل دفاع مقدس از ديدگاه امام خميني (ره)، صيانت از آثار و ارزش هاي دفاع مقدس و دشمن شناسي و استكبار ستيزي و تبيين نقش نوجوانان و جوانان و زنان در هشت سال دفاع مقدس است.

نمكي آراني ادامه داد: بيان خاطرات لحظه هاي مقدس سنگر و خاكريز، بخاطرات آزادگان سرافراز از دوران اسارت، خاطرات مردمي در ارسال كمك به جبهه ها، خاطرات والدين و خانواده هاي شاهد از جلوه هاي ايثارگري و شهادت از جمله موضوعات بخش خاطره نويسي اين جشنواره است.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران و بيدگل شرط شركت در جشنواره وبلاگ نويسي را ساخت وبلاگ و ثبت حداقل پنج موضوع ذكر و خاطرنشان كرد: در پايان اين جشنواره، ديپلم افتخار و لوح تقديم و تنديس جشنواره به رتبه هاي برتر در هريك از بخش هاي وبلاگ نويسي و خاطره نويسي اهدا مي شود.

نمكي آخرين مهلت ارسال آثار به جشنواره را بيستم مرداد ماه سال جاري اعلام كرد و افزود: علاقه مندان به شركت در اين جشنواره مي توانند آثار خود را به دبيرخانه كانون بسيج هنرمندان شهرستان آران و بيدگل ارسال كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.