نخستين جشنواره ملی ریحانه

0
به گزارش «فارسي مچ» بنابر گزارش ستاد خبری نخستین جشنواره ملی ریحانه، نخستین جشنواره ملی ریحانه، ویژه دختران دانشجوی سراسر کشور و به همت معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در پنج بخش «ادبی»، «هنری»، «ویژه»، «مقالات» و «وبلاگ‌نویسی» برگزار می‌شود.
به دلیل رویکرد دانشجویان سراسر کشور به راه‌اندازی وبلاگ و سایت‌ و استفاده هدفمند از فضای مجازی، بخش «وبلاگ‌نویسی و سایت» نیز به دیگر بخش‌های نخستین جشنواره ملی ریحانه افزوده شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بخش وبلاگ‌ نویسی و سایت با موضوعات «خاطره»، «داستان کوتاه»، «طنز» و «عکس» به دیگر بخش‌های این جشنواره افزوده شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ارایه آثار در این بخش به وبلاگ جشنواره به نشانی www.reyhanehfestival.blogfa.com مراجعه کرده و از ملاک‌‌های محتوایی و فنی، اطلاعات لازم را کسب کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به منظور ارزیابی و انتخاب بهترین اثر به ایمیل جشنواره به نشانی reyhaneh.festival@gmail.com ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.