مسابقه ملی کتابخوانی علی بن ابیطالب(ع) خورشید ناشناخته

0

به گزارش«فارسي مچ» مدیر موسسه قرآن و نهج البلاغه گفت مسابقه غیرحضوری کتابخوانی با عنوان “علی بن ابیطالب(ع) خورشید ناشناخته” در ماه مبارک رمضان در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ حجت الاسلام والمسلمین محمد رضازاده جویباری با بیان اینکه شرکت در این مسابقه به صورت غیرحضوری است، ابراز داشت: علاقمندان به دو صورت می توانند در این مسابقه شرکت کنند، یک مورد از طریق مراجعه به سایت موسسه قرآن و نهج البلاغه به آدرس www.2noor.ir و از طریق دیگر به دفتر مرکزی این موسسه مراجعه کرده و کتاب را تهیه کنند.

وی عنوان کرد: علاقمندان شرکت در این مسابقه می توانند کتاب را از دفتر مرکزی شعب و نمایندگی های موسسه قرآن و نهج البلاغه و موسسات قرآنی کشور تهیه کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رضازاده جویباری با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقه کتابخوانی غیرحضوری گفت: هدف اصلی ما از برگزاری این مسابقه آشنایی مردم بویژه جوانان و نوجوانان میهن اسلامی با زندگانی و سیره عملی امام متقیان حضرت علی(ع) است.
مدیر موسسه قرآن و نهج البلاغه ادامه داد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصتی است که پیروان آن امام همام به جزییات و ظرافت های زندگی آن حضرت بیشتر آگاهی پیدا کنند و راه روشن آن حضرت را در زندگی خود الگو قرار دهند.
حجت الاسلام والمسلمین رضازاده جویباری با اشاره به محتوای کتاب اظهار داشت: محتوای کتاب برگزیده ای از کتب شخصیت های دینی و علمی همچون حضرات آیات عظام مکارم شیرازی و سبحانی و استاد شهید مطهری و مرحوم دکتر سید جعفر شهیدی است.
وی همچنین به جوایز این مسابقه اشاره و عنوان کرد: به 110 نفر از افرادی که بالاتر از 90 امتیاز را کسب کنند به قید قرعه جوایز ارزشمندی از قبیل کمک هزینه عمره مفرده، عتبات عالیات و مشهد مقدس اهدا می شود.
مدیر موسسه قرآن و نهج البلاغه با اشاره به پایان زمان شرکت در این مسابقه تصریح کرد: شرکت کنندگان در این مسابقه باید پاسخنامه های خود را تا تاریخ 13 آبان ماه امسال همزمان با روز عید سعید غدیر به آدرس این موسسه ارسال کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رضازاده جویباری در پایان گفت: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 7745480 و 7839034 با پیش شماره 0251 تماس حاصل کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.