مسابقه بین‌المللی کاریکاتور رسانه‌های دیجیتال

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري مهر؛ سومین مسابقه بین‌المللی کاریکاتور رسانه‌های دیجیتال توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، سومین دوسالانه جشنواره بین‌المللی کاریکاتور رسانه‌های دیجیتال با موضوعاتی همچون اینترنت، تلفن‌های همراه، بلوتوث، هنرهای دیجیتال، پیام کوتاه، پیام چند رسانه‌ای، نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای و نقش خانواده در استفاده درست از رسانه‌‎های دیجیتال برگزار می‌شود.

این جشنواره برای فرهنگ‌سازی و تولید محتوای فرهنگی در حوزه رسانه‌های دیجیتال، با همکاری خانه کاریکاتور ایران برگزار می‌شود.

تمامی علاقمندان می‌توانند تا هفتم مهرماه سال جاری آثار خود را به نشانی اینترنتی INFO@IRANCARTOON.COM ارسال کرده و در این جشنواره شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.