مسابقه پرندگان در هنر و ادب ایران

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايرنا؛ مسابقه ‘سیمرغ’ با هدف جلب توجه هنرمندان به فرهنگ و هنر اسلامی با موضوع ‘پرندگان در هنر و ادب ایرانی’ شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، موسسه كتابخانه و موزه ملك برگزار كننده این مسابقه است كه همزمان با چهارمین جشنواره ماه هشتم در دهه كرامت برگزار می‌شود.

این مسابقه بر ایجاد خلاقیت در موضوعات مسابقه تاكید دارد و علاقه‌مندان می توانند آثار خود را در موضوعات ‘پرندگان در ادبیات ایران’، ‘پرندگان در نمادهای سمبلیك عرفانی و مذهبی’،’پرندگان در اساطیر ایرانی’، ‘پرندگان در هنرهای ایرانی’، ‘پرندگان در متون تاریخی’، ‘ پرندگان در باورهای قومی و عامیان ایرانی’ و ‘پرندگان در آثار موزه‌ای’ به این جشنواره ارسال كنند.

علاقه‌مندان می‌توانند در فاصله زمانی 12 تا 22 شهریور ماه برای شركت در این مسابقه ثبت نام كنند.

این مسابقه در نیمه دوم شهریور ماه برگزار می‌شود و شامل دو بخش است كه در بخش نخست با برگزاری یك نشست علمی همراه است و در بخش دوم كه به مسابقه اختصاص دارد، شركت كنندگان ایده‌ها و طرح‌های خود را به هیات علمی مسابقه ارایه می كنند.

شركت كنندگان پس از مراحل نظری تا چند روز فرصت دارند آثار پیشنهادی خود را اعم از نوشته، عكس، اثر هنری، فیلم، نمایش، سفرنامه، وبلاگ نوشت و … در محل كتابخانه و موزه ملی ملك تهیه و تولید كنند.

در زمان برگزاری مسابقه شركت كنندگان می توانند از منابع موجود در كتابخانه ملك اعم از كتاب ها و سایر آثار موجود استفاده كنند.

اختتامیه این جشنواره 6 مهر ماه امسال برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 66726613 و 66726653 تماس بگیرند و یا به نشانی info@malekmuseum.org مكاتبه كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.