مسابقه كتابخواني ضيافت

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از سايت باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسابقه‌ي كتابخواني ضيافت‌ با همكاري معاونت امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، امين مددي،دبير نخستين مسابقه كتابخواني ضيافت گفت:مسابقه‌ي كتابخواني ضيافت‌(مروري بر بيانات رهبر معظم انقلاب پيرامون جايگاه دعا در زندگي انسان) با همكاري معاونت امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار مي‌شود.
وي ادامه داد:مهلت شركت در اين مسابقه تا پايان شهريور ماه سال جاري است، علاقمندان براي شركت در اين مسابقه مي‌توانند به پايگاه اطلاع‌رساني اين مسابقه به آدرس
www.Bookfest.ir مراجعه كنند.

مددي افزود:علاقمندان مي‌توانند پاسخ‌هاي خود را هم از طريق پست،پيامك و اينترنتي براي دبيرخانه‌ اين مسابقه ارسال كنند و پس از انجام قرعه‌كشي از بين پاسخ‌هاي صحيح جوايز نفيسي از جمله 5 كمك هزينه تشرف به عمره،  5 كمك هزينه تشرف به عتبات،  5 كمك هزينه تشرف به مشهد مقدس،‌ 5گوشي تلفن همراه ايراني، 50 بن كارت الكترونيكي كتاب به مبلغ سيصدهزار ريال اهدا مي‌شود.
وي در پايان گفت:اين اثر ارزشمند توسط موسسه پژوهشي  انقلاب اسلامي ( دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌ا.. خامنه‌اي)‌ نشر نشده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.