مسابقه فراملی بازی‌های رایانه‌ای بیداری اسلامی

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از شبستان؛ مسابقه فراملی بازی‌های رایانه‌ای بیداری اسلامی با محوریت مسجد و نماز توسط بنیاد بازی‌های رایانه‌ای برگزار میشود.

بهروز مینایی، مدیرعامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای: این بنیاد در دومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای دو محور را به عنوان خط جدید مسابقات پیشنهاد داد که یکی از آنها بیداری اسلامی و مقاومت و دیگری ایده‌های قرآنی بود.

کیفیت بازی‌های رایانه ای بیداری اسلامی پایین است

مینایی اعلام کرد: تاکنون بازی‌های کوچکی با محوریت بیداری اسلامی ساخته شده که گونه‌های زد و خورد در آن موجود است اما این بازی‌ها نیاز به حمایت محتوایی و فنی و مهندسی بیشتری دارند. بر این اساس ما این طیف را برای جمع‌آوری ایده‌ها به مسابقه گذاشتیم.

دریافت 450 ایده برای بازی‌های رایانه‌ای با موضوع بیداری اسلامی

وی با بیان اینکه تاکنون 450 ایده در زمینه بازی‌های رایانه‌ای با موضوعیت بیداری اسلامی به سایت این مسابقه رسیده است، عنوان کرد: سایت www.awakeningdashkal.ir برای مسابقه بازی‌های رایانه‌ای بیداری اسلامی راه اندازی شده است که علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به آن مراجعه و تا شهریور امسال ایده‌های خود را ارسال کنند.

فراخوان فراملی برای تولید بازی های رایانه ای

مدیرعامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به انتخاب بهترین ایده‌ها در مسابقه بازی‌های رایانه‌ای بیداری اسلامی تصریح کرد: بعد از انتخاب بهترین ایده‌ها، فراخوانی در کشورهای اسلامی داده می‌شود تا بازی‌ خوب و با کیفیت از نظر محتوایی، فنی و مهندسی در این زمینه تولید شود.

تجمیع نیروهای انقلابی هدف مسابقه بازی‌های رایانه‌ای بیداری اسلامی

به گفته وی، هدف از برگزاری مسابقه بازی‌های رایانه‌ای بیداری اسلامی، جمع‌کردن نیروهای حزب‌اللهی و انقلابی جهان، به منظور ایده‌پردازی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، تولید بازی‌های خوب و قابل قبول است.

شهریور آخرین مهلت شرکت در مسابقه بازی های رایانه ای

مینایی خاطرنشان کرد: تاکنون پیشنهادات خوبی دریافت کردیم و با وجود دریافت 450 ایده آن را نا کافی می‌دانیم و به همین دلیل مهلت ارسال این ایده‌ها را که تا مرداد بود، تمدید کردیم و تا شهریور آماده دریافت ایده‌های علاقه‌مندان هستیم.

احتمال همکاری بنیاد بازی های رایانه ای فرهنگستان هنر

وی از احتمال همکاری با فرهنگستان هنر خبر داد و افزود: فرهنگستان هنر قرار است مسابقه‌ای و هنری در عرصه بیداری اسلامی برگزار کند و احتمال دارد که ما نیز کار خودمان را در این زمینه به آنها متصل کنیم.

مدیرعامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای با بیان اینکه مسابق بازارهای رایانه‌ای بیداری اسلامی در چهار بخش بازی‌های بزرگ، کوچک، آنلاین و موبایل برگزار می‌شود، گفت: ارتقای سطح کیفی بازی‌های رایانه‌ای در حوزه بیداری اسلامی و یافتن استعدادها در این زمینه هدف ماست.

نماز و مسجد در بیداری اسلامی محور پر رنگ مسابقه بازی های رایانه ای

وی نقش نماز و مسجد در بیداری اسلامی، تاریخچه بیداری اسلامی، بیداری اسلامی در آینده حکومت‌ها، بیداری اسلامی و مبارزه با استکبار، بیداری اسلامی و مبارزه با اسراییل را از جمله محورهای این مسابقه اعلام کرد و افزود: اولویت ما با نقش مسجد و نماز در بیداری اسلامی است.

سکه و حفظ حقوق مادی و معنوی برای برگزیدگان مسابقه
مدیرعامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای یادآور شد: به نفرات اول، دوم و سوم این مسابقه به ترتیب یک سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.

مینایی با بیان اینکه هر ایده برتر در حوزه بازی‌های رایانه‌ای بیداری اسلامی به اسم مؤلف ثبت می‌شود و حقوق مادی و معنوی مؤلف حفظ می‌شود، اظهار داشت: بهترین ایده‌ها برای تولید بازی‌های رایانه‌ای معرفی می‌شوند و کار بنیاد بازی‌های رایانه‌ای حمایتی است و کلیه حقوق برای مؤلف حفظ می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.