مسابقه عکس رمضان، من و بچه های محل

0

به گزارش «فارسي مچ» مسابقه عکس “رمضان، من و بچه های محل” با حمایت فرهنگسرای ابن سینا و معاونت فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران آغاز شد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب مراسمی با عنوان “بر آستان جانان” از ساعت 20 الی 24 در بوستان های مختلف شهر تهران از جمله بوستان گفتگو برگزار می گردد. این مراسم علاوه بر برنامه های مختلف شاد، شامل غرفه هایی با موضوعات متنوع برای حضور کودکان و نوجوانان و شرکت در مسابقات و سرگرمی های گوناگون می باشد.

به این مناسبت فرهنگسرای ابن سینا مجری این مراسم در بوستان گفتگو با همکاری آژانس تصویر “شبکه تصویر” اقدام به برگزاری مسابقه عکس نموده است.

شهروندانی که در این برنامه ها حضور می یابند می توانند لحظات حضور خود، خانواده و یا دوستان را با انواع مختلف دوربین یا تلفن همراه ثبت کرده و با ارسال به سایت تصویرنت در این مسابقه شرکت کنند.

از طریق این لینک می توانید عکس های خود را ارسال کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.