مسابقه عكس جلوه‌های مهدويت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا، مدير بنياد مهدويت خراسان جنوبی از برگزاری مسابقه عكس جلوه‌های مهدويت ويژه ماه رمضان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدرضا خوشخو، مدير بنياد مهدويت خراسان جنوبی با اعلام خبر برگزاری مسابقه عكس «جلوه‌های مهدويت» در خراسان جنوبی گفت: اين مسابقه در راستای توسعه و ترويج انسان‌ساز مهدويت در ماه مبارك رمضان برگزار می‌شود.

وی تصريح كرد: مسابقه عكس جلوه‌های مهدويت در ماه مبارك رمضان با محورهای مراسم دعای ندبه در ماه مبارك رمضان، مراسم دعای افتتاح و امام زمان(عج) در ماه مبارك رمضان، دعای فرج و ماه مبارك رمضان، منتظران در جشن شادی كريم اهل بيت(ع)، امام حسن مجتبی(ع)، مناجات‌های عاشقانه منتظران در ماه مبارك رمضان، قنوت‌های عارفانه منتظران در ماه مبارك رمضان، محافل انس با قرآن و امام عصر در ماه مبارك، جلسات ختم قرآن و ختم صلوات برای سلامتی امام عصر در ماه مبارك، مراسم منتظران در سوگ اميرالمؤمنين(ع)، شب‌های قدر و امام زمان(عج)، مراسم احيای مهدی ياوران برگزار می‌شود.

مدير بنياد مهدويت خراسان جنوبی خاطرنشان كرد: علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال آثار خود با موضوعات ذكر شده به نشانی www.mahdiphoto.com در مسابقه شركت كرده و علاوه بر اجر معنوی از جوايز ويژه نيز بهره‌مند شوند. اين مسابقه تا پايان ماه مبارك رمضان ادامه دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.