مسابقه عكاسی به مناسبت روز جهانی قدس

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ واحد فرهنگی،هنری بسيج دانشكده مجازی علوم حديث اقدام به برگزاری مسابقه عكاسی به مناسبت روز جهانی قدس كرده است.

به گزارش  خبرنگار فارسي مچ، به همت واحد فرهنگی هنری بسيج دانشكده مجازی علوم حديث، مسابقه عكاسی به مناسبت روز جهانی قدس برگزار شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند عكس‌های خود را با موضوع‌های شكوه و صلابت راهپيمايی روز جهانی قدس، جلوه‌های حضوراقشار مختلف مردم در راهپيمايی روز جهانی قدس و ولايتمداری مردم در اين راهپيمايی عظيم به اين دانشكده مجازی ارسال كنند.

يادآور می‌شود، شركت‌كنندگان می‌توانند عكس‌های ارسالی و آپلود شده خود را در دانشكده مجازی علوم حديث تالار حوزه بسيج دانشجويی (قرارگاه جنگ نرم)، تالارهای فرهنگی، ادبی، هنری، مسابقه عكاسی به مناسبت روز جهـانی قدس قرار دهند.

همچنين به سه نفر از برگزيدگان جوايز ويژه‌ای اعطا خواهد شد و دانشجويان می‌توانند با ارسال سه عكس در يك موضوع و يا ساير موضوعات در اين مسابقه شركت كنند.

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت جشنواره به آدرس vu1.hadith.ac.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.