مسابقه عكاسي از سفره‌‌هاي افطاري

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ فراخوان پنجمین مسابقه عکاسی از سفره‌های افطاری با تغییرات عمده‌ای در تعداد محورهای مورد نظر، تعداد و ترکیب هیات داوران، تعداد و نحوه توزیع جوایزحداکثر تا 4 روز دیگر منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  دبیرخانه دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی اسلامی اعلام كرد: پنجمین دوره از مسابقات عکاسی از سفره‌های افطاری با تغییرات جدی به زودی منتشر خواهد شد.

این تغییرات که ناشی از تصمیم برگزار کنندگان در جهت ارتقاء کیفیت آثار صورت خواهد گرفت شامل حال تعداد داوران و محورهای مورد نظر و همینطور نحوه تعیین و توزیع جوایز خواهد بود. همچنین احتمال بروز تغییراتی هم در تقویم مسابقه وجود دارد.

بر این اساس به کلیه هنرمندان عکاس و علاقمندان پیشنهاد می شود که در ایام باقی مانده از ماه مبارک رمضان در دو محور خانواده و افطار و همینطور افطار به معنای عام کلمه با تلفیق نگاه عکاسی مستند و عکاسی مفهومی به سوژه مقدس و عبادی سفره‌های افطاری نظر افکنده و آثاری در این زمینه خلق نمایند.

این دبیرخانه تاخیر در انتشار فراخوان را تغییراتی در ترکیب حامیان این مسابقه اعلام کرده و افزوده است که حداکثر ظرف 4 روز آینده جزییات فراخوان از طریق کلیه سایت‌های تخصصی و خبرگزاری های رسمی کشور به اطلاع هنرمندان خواهد رسید و این خبر تنها برای مطلع بودن هنرمندان از انجام قطعی و حتمی پنجمین مسابقه عکاسی ازط سفره های افطاری و محورهای مد نظر منتشر شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.