مسابقه رصد علمی مراکز تحقیقاتی ICT جهان

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از خبرگزاري مهر؛ مسابقه رصد علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی فناوری اطلاعات و ارتباطات جهان توسط مرکز تحقیقات مخابرات ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات برای شناسایی و استفاده از ظرفیتهای علمی و پژوهشی دانشجویان مسابقه ای تحت عنوان “رصد علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دنیا” برگزار می کند.

در این مسابقه از دانشجویان پرسیده می شود که “عوامل موثر در موفقیت یک مرکز تحقیقاتی در حوزه ICT چیست؟” و به همین منظور هر یک از شرکت کنندگان پس از انتخاب یک مرکز تحقیقاتی بین المللی در حوزه ICT تلاش می کنند تا ضمن شناسایی و رصد فعالیتها و برنامه های جاری و آتی این مراکز، نظرات خود را در ارتباط با نقاط قوت و ضعف آنها بیان کنند.

هدف اصلی این مسابقه، طراحی یک شبکه اجتماعی-علمی میان جامعه دانشجویان کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است و ایجاد چنین شبکه ای می تواند گامی موثر در جهت تبادل و گردش مناسب اطلاعات و دانش در میان مراکز علمی و پژوهشی این حوزه در کشور محسوب شود.

شرکت در این مسابقه برای عموم دانشجویان امکانپذیر بوده و دانشجویان می توانند برای دریافت اطلاعات لازم جهت آگاهی از شرایط و نحوه شرکت در مسابقه با ارسال ایمیل به آدرس science-portal@itrc.ac.ir آمادگی خود را برای شرکت در این مسابقه اعلام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.