مسابقه جدول رازهای آسمانی

0

به گزارش «فارسي مچ» فرهنگسرای مجازی با همکاری فرهنگسرای اخلاق، مسابقه اینترنتی«رازهای آسمانی» را به مناسبت ماه مبارک رمضان به‌صورت روزانه برگزار می‌کند.

این مسابقه که با همکاری فرهنگسرای اخلاق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طراحی شده است، از 31 تیر، همزمان با نخستین روز ماه مبارک رمضان، در سایت فرهنگسرای مجازی به نشانی  www.farhangsara.net برگزار می‌شود.


اعضای باشگاه مخاطبان فرهنگسرای مجازی می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقات وب‌سایت این فرهنگسرا و پرکردن فرم‌‌های مربوط به مسابقه رازهای آسمانی در این مسابقه شرکت کنند. 


مسابقه رازهای آسمانی از مجموعه برنامه‌‌های بر آستان جانان است که با محوریت مضامین اخلاقی در قرآن و در قالب جدول طراحی شده و هر 24 ساعت یک بار برگزار می‌شود.


شرکت‌کنندگان از اذان صبح هر روز تا اذان صبح روز بعد فرصت دارند در این مسابقه روزانه شرکت کنند و اسامی برندگان هر روز نیز، روز بعد در سایت فرهنگسرای مجازی اعلام می‌شود. سه برنده در هر روز بر اساس قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند. به برندگان مسابقه کمک هزینه سفر به مشهد مقدس تعلق خواهد گرفت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.