مسابقه تابستان و اوقات فراغت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ براساس فراخوان اعلام شده از سوی دبيرخانه مسابقه عكاسی «تابستان و اوقات فراغت» كه از سوی مركز آفرينش‌های فرهنگی و هنری كانون پرورش فكری منتشر شده آخرين مهلت ارسال آثار به اين جشنواره 31 شهريور اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مركز آفرينش‌های فرهنگی و هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان استان تهران با اعلام فراخوان نخستين مسابقه عكاسی «تابستان و اوقات فراغت» آخرين مهلت ارسال آثار به اين جشنواره را تا 31 شهريور اعلام و از كودكان و نوجوانان علاقه‌مند دعوت كرده تا آثار عكاسی خود را تا تاريخ اعلام شده به دبيرخانه اين جشنواره ارسال كنند.

بر اساس اين گزارش، كودكان و نوجوانان 6 تا 16 سال می‌توانند با كمك دوربين عكاسی و يا گوشی همراه خود از سوژه‌های مورد نظر عكاسی كرده و فايل عكس‌های برگزيده خود را به دبيرخانه اين مسابقه در مركز آفرينش‌های فرهنگی ـ هنری كانون پرورش فكری استان تهران ارسال كنند و يا به صورت اينترنتی در اين مسابقه شركت كنند.

هم‌چنين، موضوع در نظر گرفته شده از سوی دبيرخانه مسابقه عكاسی «تابستان و اوقات فراغت» آزاد بوده و كودكان و نوجوانان می‌توانند با عكاسی از فعاليت‌های دينی، آموزشی، فرهنگی، هنری و تفريحی خود و ساير افراد جامعه كه در فصل تابستان اتفاق می‌افتد، در اين مسابقه شركت كنند.

يادآور می‌شود، عكس‌های برگزيده در مسابقه عكاسی «تابستان و اوقات فراغت» مهرماه انتخاب و از طريق سايت مركز آفرينش‌های فرهنگی و هنری كانون پرورش فكری معرفی و تجليل می‌شوند.

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت جشنواره به آدرس www.markazafarineshha.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.