مسابقه بزرگ جوان و دوستی با خدا

0

به گزارش «فارسي مچ» جهان بینی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم از برگزاری مسابقه بزرگ جوان و دوستی با خدا خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم عباس جهان بینی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم در حاشیه نشست مشترک باحوزه معاونت فرهنگی و جوانان برگزاری مسابقه جوان و دوستی با خدا را یکی از برنامه های در نظر گرفته شده اداره کل به مناسبت ماه مبارک رمضان اعلام کرد و بیان داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان قم به منظور آشنایی جوانان عزیز و جامعه ورزشی استان با موضوعات و مباحث مربوط به جوانان طراحی نرم افزاری ویژه جوان را به یکی از موسسات نرم افزاری سفارش داد که در این نرم افزار موضوعات مختلف مورد نیاز جوانان قرارداده شده است.
وی کتابخانه جوان با بیش از 50 جلد کتاب با محوریت جوان و 1000 پرسش و پاسخ در موضوع روابط دختر و پسر ، موسیقی ، انتخاب همسر ، شبهات و… و نیز دهها داستان ، مقاله ، سخنرانی و فیلم را از جمله محتویات این نرم افزار بیان کرد.
جهان بینی در ادامه از امکانات این نرم افزار در زمینه جستجو ، چاپ و فیش برداری سخن گفت و نصب نرم افزار در موبایل و رایانه را از نکات مثبت این نرم افزار برشمرد.
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم گفت هزینه تهیه این نرم افزار 40000ریال بوده که بصورت رایگان در اختیار علاقمندان شرکت در مسابقه جوان و دوستی با خدا قرار داده می شود
علاقمندان می توانند جهت دریافت نرم افزار و شرکت در مسابقه به ساختمان معاونت فرهنگی و جوانان واقع در خیابان خاکفرج فرهنگسرای جوان و یا دفاتر سمن های جوان مستقر در فرهنگسرای جوان مراجعه کنند ورزشکاران نیز می توانند جهت شرکت دریافت به روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان واقع در بلوار امین مراجعه نمایند.
همچنین علاقمندان می توانند از طریق سایت اداره کل ورزش و جوانان به آدرسwww.ghomsport.ir نسبت به دریافت فایل مسابقه و ارسال پاسخ به معاونت فرهنگی و جوانان و یا روابط عمومی اداره کل در این مسابقه شرکت نمایند.
جهان بینی در پایان هدایای در نظر گرفته شده برای برندگان این مسابقه را کمک هزینه سفر کربلا ، کمک هزینه سفر مشهد مقدس ، سکه بهار آزادی و هدایای ارزشمند دیگر عنوان کرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.