مسابقه اینترنتی شهید محراب

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايرنا؛ مدیر كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان همدان گفت: همزمان با سراسر كشور مسابقه اینترنتی شهید محراب از كتاب زندگانی حضرت علی (ع) برگزار می شود.

طرح 14 سوال چهار گزینه‌ای از كتاب زندگانی حضرت علی (ع) همزمان با فرا رسیدن شب های قدر (لیالی قدر) در ماه مبارك رمضان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، مدیر كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان همدان افزود: آشنایی كودكان و نوجوانان با زندگی مولای متقیان از اهداف برگزاری این مسابقه است و هم اكنون سوالات این مسابقه بر روی سایت مسابقات كانون قرار گرفته است.

وی اضافه كرد: علاقه‌مندان می‌توانندبرای شركت در این مسابقه كشوری به نشانی www.kanoonquiz.ir مراجعه كنند و به سوال‌های مسابقه طی مدت 20 دقیقه پاسخ دهند.

وی تاكید كرد: علاقمندان برای شركت در این رقابت اینترنتی می توانند به كتاب زندگانی حضرت علی (ع) به نویسندگی ‘منصور كریمیان ‘ مراجعه كنند.

گفتنی است این مسابقه از 17 مردادماه شب شهات مولای متقیان حضرت علی (ع) آغاز و تا 28 شهریور ادامه دارد كه پس از پایان مهلت تعیین شده به برگزیدگان مسابقه جوایز نفیسی اهدا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.