مسابقه‌ زمزمه نياز

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از خبرگزاری فارس؛ مسابقه‌ نماز با نام زمزمه نياز از طریق پرتال پست در منطقه 18 پستی برگزار می‌شود.
کلیه پرسنل شبکه پستی در سراسر کشور می‌توانند در این مسابقه شرکت و سئوالات و پاسخنامه را از طریق پرتال دریافت و پاسخنامه آن را حداکثر تا پایان ماه مبارک رمضان به دفتر روابط‌عمومی ارسال کنند.

این گزارش حاکی است، شرکت‌کنندگان در این مسابقه علاوه بر بهره‌مندی از اجر معنوی از جوایز ارزشمند آن نیز برخوردار می‌شوند.

جوایز این مسابقه شامل: نفر اول سفر به مشهد مقدس، نفر دوم اهدای یک قلم قرآنی هوشمند (قرآن گویا) و نفر سوم بن کتاب به ارزش 300 هزار ریال می‌باشد.

همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند پاسخ‌های خود را به آدرس خیابان دکتر بهشتی- بعد از بزرگراه مدرس- ساختمان شماره 267 – طبقه سوم- دفتر روابط عمومی، اداره ارتباطات و یا به آدرس الکترونیکی osabegheh@post.ir ارسال کنند.

قرعه‌کشی طی مراسمی با حضور کارکنان در نمازخانه برگزار می‌شود و منبع سئوالات مسابقه، کتاب “راز نماز ” نوشته حجت‌‌الاسلام قرائتی می‌باشد.

همچنین شرکت‌کنندگان باید فرم مشخصات خود شامل، نام و نام خانوادگی، سمت، محل خدمت، شماره تماس را به‌منظور برقراری تماس و حتماً عبارت پاسخ مسابقه نماز را قید کنند.

براي دريافت فايل مسابقه مي توانيد به سايت اداره پست به آدرس www.tehran.post.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.