مسابقه‌ي اينترنتي تفسير جزء 30 قرآن كريم

0

به گزارش «فارسي مچ» مسابقه‌ي اينترنتي تفسير جزء 30 قرآن كريم همزمان با طرح 1446 از طريق پايگاه اينترنتي درسهايي از قرآن و مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني برگزار مي‌گردد.
همه ساله با محوريت يكي از كتب تفسيري حجت الاسلام والمسلمين قرائتي، مسابقات ويژه‌اي براي علاقمندان به مباحث تفسيري برگزار مي‌گردد. بخش اينترنتي اين مسابقه امسال نيز با محوريت كتاب تفسير جزء 30 قرآن كريم از طريق پايگاه اينترنتي مركز فرهنگي درسهايي از قرآن به آدرس www.gharaati.ir و پايگاه اينترنتي مؤسسه ترويج فرهنگ قرآني به آدرس
www.tarvijequran.com برگزار مي‌گردد و به برگزيدگان جوايز ويژه‌اي اهداء خواهد شد.
علاقمندان به شركت در اين مسابقه در صورتي كه عضو يكي از اين دو سايت باشند، با ورود به بخش مسابقات مي‌توانند به پنجاه سؤال ارائه شده از متن كتاب تفسير جزء 30 قرآن كريم كه فايل آن نيز در اختيار علاقمندان قرار داده شده است، پاسخ دهند. كساني كه عضو سايت‌ها نمي‌باشند نيز با تكميل فرم ثبت نام مي‌توانند به عضويت اين مسابقات درآمده و سپس در مسابقه شركت نمايند. اعلام مشخصات صحيح و دقيق افراد در هنگام ثبت نام الزامي مي‌باشد.
زمان شركت در اين مسابقه از 1 لغايت 20 مرداد ماه مي‌باشد و قرعه كشي از بين پاسخ‌هاي صحيح اول شهريور ماه انجام مي‌گردد. نتايج نيز از طريق سايت اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.