نخستين كنگره ملی فضای مجازی و آسيب‌های نو پديد

0

به گزارش«فارسي مچ» و به نقل از خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)؛علاقمندان برای شركت در كنگره ملی فضای مجازی و آسيب‌های نوپديد تا 15 مهرماه فرصت دارند تا مقالات خود را ارسال كنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نخستين كنگره ملی فضای مجازی و آسيب‌های نو پديد نوزدهم آذرماه با محورهايی همچون سياستگذاری اجتماعی در حوزه فضای مجازی و آسيب‌های اجتماعی، خانواده ، فضای مجازی و آسيب‌های اجتماعی و گونه شناسی(تيپ شناسی) جرايم سايبری برگزار می‌شود.

سياستگذاری اجتماعی در حوزه فضای مجازی و آسيب‌های اجتماعی شامل سرفصل‌هايی همچون اينترنت و آسيب‌های اجتماعی، ماهواره و آسيب‌های اجتماعی، Sms و بلوتوث و آسيب‌های اجتماعی، آسيب‌شناسی تهديدات اجتماعی در فضای مجازی، شبكه‌های اجتماعی و آسيب‌های اجتماعی، آسيب‌های اجتماعی و فردی ناشی از نقض حقوق كاربران در فضای مجازی، شناسايی شبكه‌های اجتماعی مجازی و بررسی تطبيقی كاركرد آنها در ايران و غرب و حقوق كاربران در فضای مجازی است.

آسيب‌شناسی خانواده ايرانی در عرصه شبكه‌های اجتماعی مجازی، جهانی شدن اخلاق و فرهنگ در فضای مجازی، اخلاق و فناوری اطلاعات رايانه‌ای، ملاحظات اخلاقی جامعه اطلاعاتی و اخلاق و فرهنگ در فضای مجازی از جمله سرفصل‌های محور خانواده، فضای مجازی و آسيب‌های اجتماعی به شمار می‌رود.

محور گونه‌شناسی(تيپ شناسی) جرايم سايبری شامل سرفصل‌هايی همچون فرصت‌های امنيتی در جامعه مجازی، امنيت و تهديدات كاربران در فضای مجازی، تهديدات امنيتی در فضای سايبری، انتشار اطلاعات در فضای مجازی و پيامدهای ان، اينترنت و شكل گيری باندهای جرم و فساد در فضای مجازی، آسيب شناسی استفاده سرويس های اطلاعاتی از كاربران در فضای مجازی و شبكه های اطلاعاتی است.

نخستين كنگره ملی فضای مجازی
و آسيب‌های نو پديد 19 آذرماه برگزار می‌شود و علاقمندان برای شركت در اين كنگره تا 15 مهرماه فرصت دارند تا مقالات خود را ارسال كنند. همچنين 18 آبان‌ماه نظرات داوری اعلام خواهد شد.

براي دريافت اطلاعات بيشتر به سايت كنگره به آدرسwww.mcls.gov.ir مراجعه نمايد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.