فراخوان کنگره وحشی بافقی به زودی منتشر می شود

0

به گزارش «فارسي مچ» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به برگزاری کنگره وحشی بافقی، گفت: به زودی فراخوان مقاله برای کنگره وحشی بافقی در موضوعات مختلف منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بهرام عبدالحسینی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در دومین نشست شورای سیاست گذاری کنگره وحشی بافقی اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی دقیق و حمایت مسئولان کشوری و استانی کنگره‌ای در خور شان وحشی بافقی برگزار شود.
وی گفت: این کنگره به منظور شناسایی مفاخردر سطح ملی برگزار شود.
عبدالحسینی ادامه داد: با برگزاری کنگره بزرگداشت این شاعر گام مفیدی در راستای معرفی مفاخر ایران به ویژه وحشی بافقی به سراسر دنیا برداشته خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد افزود: با تشکیل کمیته علمی و پژوهشی این کنگره و مشخص شدن اعضاء، به زودی فراخوان مقاله برای کنگره وحشی بافق در موضوعات مختلف منتشر می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان یزد، عبدالحسینی اظهارداشت: تاریخ دقیق برگزاری این کنگره با تصمیم‌گیری در جلسات بعدی به زودی اعلام می‌شود که این زمان تا اوایل سال 92بیشتر طول نخواهد کشید.
گفتنی است، در دومین نشست شورای سیاستگذاری کنگره وحشی بافقی با حضور مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی یزد، معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان یزد، امام جمعه وفرماندار بافق و جمعی از مسئولان محلی شهرستان در بافق برگزار شد و اعضا به بیان دیدگاه‌های خود در مورد برگزاری هرچه بهتر این کنگره پرداختند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.