اعلام فراخوان شركت در همايش قرآن كريم و هنر با فرصت محدود

0

به گزارش «فارسي مچ» با اعلام فراخوان ارسال مقالات برای همايش «قرآن كريم و هنر»، آخرين مهلت دريافت مقالات تا ۱۸ مرداد ماه سال جاری تعيين شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ  همايش «قرآن كريم و هنر» به دبيری علی اصغر شيرازی، به همت خانه هنرمندان ايران و با همكاری دانشگاه شاهد برگزار می‌شود.

محورهای اين همايش «هنر بر پايه معيارهای قرآنی»، «آداب نسخه‌سازی و آرايه‌های مصحف‌های قرآنی» و «خوشنويسی قرآن كريم در جهان اسلام» عنوان شده است.

زمان دريافت مقالات برای شركت در اين همايش تا چهارشنبه 18 مردادماه و زمان برگزاری همايش سه‌شنبه 24 مردادماه سال جاری اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای شركت در اين همايش می‌توانند مقاله‌های خود را به آدرس اينترنتی research.iranartists@yahoo.com ارسال كنند و يا جهت كسب اطلاعات بيشتر از ساعت ۱۳ الی ۲۰ با شماره تلفن ۸۸۳۱۰۴۶۳ تماس بگيرند.

گفتنی است، دبيرخانه اين همايش در معاونت پژوهشی و آموزشی خانه هنرمندان ايران واقع در خيابان آيت‌الله طالقانی، خيابان شهيد موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ايران واقع شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.