دومین جشنواره ملی، فرهنگی و هنری نماز

0

به گزارش «فارسي مچ» دبیرخانۀ جشنواره ملی فرهنگی و هنری نماز در رشته های مختلف چون داستان کوتاه و خاطره نویسی، فیلمنامه نویسی، پویانمایی، فیلم کوتاه و فیلم ۱۰۰ ثانیه ای آماده دریافت آثار هنرمندان تا ۱۵ مهرماه است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ستاد اقامه نماز در راستای اشاعه، ترویج و تبلیغ فرهنگ نورانی نماز با استعانت از الطاف الهی و الهام از پیام مقام معظم رهبری در جهت ایجاد فضای دینی مناسب به منظور استفاده از زبان هنر در القای مفاهیم دینی بویژه نماز و تشویق هنرمندان به خلق آثار و تولیدات فاخر هنری در این زمینه مبادرت به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری با محوریت نماز نموده است.
محور های اصلی جشنواره شامل، نگاه متعهدانه و هنرمندانه به امر مقدس نماز در راستای اشاعه و گسترش این فریضه مقدس در بین نسل نو،الگو سازی برای نسل جدید با معرفی نماز به عنوان بالاترین مظهر عبودیت، خلق و تولید آثار فاخر هنری توسط هنرمندان با رویکرد دینی بویژه نماز،شناسایی استعدادهای ادبی و هنری جامعه در جهت صیانت و پاسداشت از سرمایه های علمی و هنری در خلق آثار دینی به ویژه نمازاست.

لازم است تمامی شرکت کنندگان آثار خود را با پست سفارشی به آدرس دبیرخانه به نشانی همدان – ابتدای خیابان تختی – پشت مسجد میرزا تقی – ستاد اقامه نماز استان وجهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن : 0811-2517866 نمابر : 0811-2515575 تماس گرفته وبه سایت جشنواره  www.hamedan.namaz.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است، زمان اعلام نتایج برگزیدگان30 مهرماه و زمان برگزاری جشنواره ملی فرهنگی وهنری نماز آبان ماه سال جاری است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.