دومين مسابقه ملی وبلاگ نویسی نماز

0
به گزارش «فارسي مچ» معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز استان اصفهان گفت: دومین دوره مسابقه ملی وبلاگ نویسی نماز به همت ستاد اقامه نماز استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ابراهیم رنجبر، معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز استان اصفهان با بیان این مطلب  گفت: مسابقه وبلاگ نویسی نماز با حضور کابران اینترنی سال گذشته به صورت ملی برگزار شد که از 50 وبلاگ نویس برتر تجلیل شد.

وی افزود: امسال نیز دومین دوره این مسابقه در شش ماه دوم برگزار می شود که این مسابقه در سال جاری نیز به صورت ملی برگزار می شود.

معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز استان اصفهان با بیان اینکه این مسابقه با محوریت نماز است، اظهار داشت: حضور کاربران و مطالب با موضوع نماز در فضای مجازی و ترویج نماز یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این مسابقه است.

وی در بخشی از سخنان خود از برگزاری دوره آموزشی ویژه ائمه جماعات مدارس، معلمین و مدرسین آموزش خانواده با موضوعات اسرار نماز، آداب و شیوه های دعوت به نماز خبرداد و بیان داشت:‌در این دوره آموزشی افراد شرکت کننده با راهکارهای ترویج نماز در بین نسل نوجوان و جوان بیش از پیش آشنا شدند.

وی آموزش 18 هزار نفر از کارگران و پرسنل مراکز صنعتی با موضوع نماز را از دیگر برنامه های ستاد اقامه نماز استان اصفهان اعلام کرد و گفت: در این طرح با ارائه جزوه های آموزشی، مسائل مربوط به نماز به کارگران و پرسنل مراکز صنعتی به همراه خانواده های آن ها آموزش داده شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.