برگزاری جشنواره پیامک ادبی رضوی در استان تهران

0

به گزارش «فارسي مچ» دبیر اجرایی سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی استان تهران گفت:‌ همزمان با دهه کرامت، جشنواره پیامک ادبی رضوی، از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر اجرایی سومین جشنواره پیامک ادبی رضوی استان تهران در جمع خبرنگاران، گفت: جشنواره پیامک ادبی رضوی از مجموع برنامه های موضوعی دهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) به مناسبت میلاد امام هشتم و حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می شود.

وی اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه اطهار(ع) بویژه ابعاد مختلف شخصیت حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع)، را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره ذکر کرد.

رسولی،‌ شناسایی و ارج نهادن به تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده‌تر این آثار، استفاده از ظرفیت‌های متنوع آفرینش‌ها و کوتاه‌ نویسی‌های ادبی با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی را نیز از دیگر اهداف جشنواره بیان کرد.

سرپرست روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، با اشاره به محورهای برگزاری جشنواره، گفت:‌ تک ‌بیت‌ها و جملات ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا(ع)، تمثیل‌ها، رؤیا‌پردازی‌ها و صور خیال و سایرآرایه‌های ادبی در شعر و نثر، زندگی‌نامه، سفرتاریخی امام رضا (ع) به ایران، جملات کوتاه با الهام از روایات و احادیت مرتبط با امام رضا (ع) با ذکر منبع روایات را از محور های این جشنواره است.

وی خاطرنشان کرد:‌ علاقه مندان پیامک های خود را بین 25 تا 150 کاراکتر به زبان فارسی (بدون احتساب مشخصات) تا اول شهریور ماه با ذکر مشخصات شامل نام و نام خانوادگی، نام شهرستان، شماره تلفن ثابت به شماره 30007476 ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.