جشنواره منطقه ای نقش گیلانغرب در دفاع مقدس

0

به گزارش «فارسي مچ» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب، از برگزاری جشنواره نقش گیلانغرب در دفاع مقدس خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، لطف الله باوند پور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب، گفت: جشنواره نقش گیلانغرب در دفاع مقدس با حضور استان های کرمانشاه، همدان، ایلام، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی و خوزستان برگزار می شود.
وی احیای فرهنگ ایثار و شهادت، توجه به معیارهای رهبر برای نامگذاری گیلانغرب به عنوان دومین شهر مقاوم کشور، خاطرات جبهه و جنگ، بسیج و دفاع مقدس، ادبیات مقاومت، بررسی نقش زنان گیلانغرب در دفاع مقدس، آزادگان سرافراز، بررسی نقش سنگر سازان بی سنگر، شهید و شهادت، جانبازان و ایثارگران، عشایر و دفاع مقدس، بررسی نقش امدادهای غیبی و نقش نیروهای مردمی در دفاع مقدس را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.
باوند پور، ‌با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار نیمه شهریورماه است، افزود: به نفرات اول تا هشتم بخش دفاع مقدس و نفرات اول تا سوم بخش آزاد جوایز نفیسی همراه با لوح سپاس این جشنواره اهداء می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب، عنوان کرد: پژوهشگاه فرهنگ و هنر، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و کمیته فرهنگی سرداران، امیران، فرماندهان و 9هزار و 400 شهید استان کرمانشاه از همکاران اجرایی این جشنواره هستند.
وی با اشاره به اینکه این جشنواره امسال فقط در رشته شعر برگزار می شود، اضافه کرد: آثار ارسالی باید در قالب فایل 2007WORD به نشانی دبیرخانه جشنواره یا پست الکترونیک دبیرخانه به نشانی ravabetomomi.erkrsh@yahoo.com ارسال شود.

باوند پور، بیان کرد: این جشنواره در گذشته به صورت استانی برگزار می شد ولی امسال برای دومین بار با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت منطقه ای برگزار می شود.
گفتنی است، گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه دومین شهر مقاوم کشور در دوران دفاع مقدس است و بیش از 62 هزار نفر جمعیت دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.