برگزاری جشنواره سراسری نشريات ديجيتال و مكتوب قرآنی مبين

0

به گزارش «فارسي مچ» جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مهرماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این جشنواره با هدف تبیین نسبت علوم روز با معارف دینی و قرآن کریم، تحقق جنبش نرم افزاری و تولید علم با محوریت قرآن کریم و معارف اهل بیت (ع)، نشر و ترویج معارف قرآنی با زبان علمی و روزآمد و تحقق فضای قرآنی از طریق نهضت قرآن پژوهی بر پا می شود.

این جشنواره در دو بخش آثار مکتوب و الکترونیک و رشته هایی چون مقاله، شعر، عکس خبری و گزارش تصویری، خبر و گزارش، داستان کوتاه و داستانک با موضوعات قرآنی برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را تا 27 مهرماه سال جاری به نشانی www.quranfestival.ir ارسال و برای کسب اطلاع بیشتر به نشانی www.ershadtehran.ir مراجعه کنند.

جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» از سوی این اداره کل و با همکاری مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.