جشنواره ملی،علمی و پژوهشی قرآن و تعزیه

0

به گزارش «فارسي مچ» جشنواره ملی ، علمی و پژوهشی قرآن و تعزیه با محوریت تجلی آیات قرآن کریم در اشعار تعزیه در استان مرکزی برگزار می شود.

  به گزارش خبرنگار فارسی مچ به نقل از باشگاه اراک، مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در گفتگو اظهار داشت : بالا بودن ظرفیت تعزیه و قدمت شبیه خوانی در استان مرکزی و تصویرسازی برخی از قصص قرآنی و زندگانی اهل بیت علیهم السلام از ادوار گذشته تا کنون و دور شدن برخی از شبیه خوانان از موضوعات اصلی در تفاسیر قرآن کریم را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

حاج علی بیگی تطبیق تفسیر سوره های قرآن کریم با قالب نوشتاری تعزیه ، تاثیر تعزیه های قصص قرآنی در آشنایی کودکان و نوجوانان با قرآن کریم ، انعکاس قرآن در نسخ تعزیه و شناسایی تحریفات تعزیه های قرآنی با تکیه بر آیات قرآن کریم را از دیگر محورهای برگزاری جشنواره ملی ، علمی و پژوهشی قرآن و تعزیه در اراک برشمرد.

داوطلبان برای شرکت در جشنواره می توانند اثار خود رااز نیمه اول مرداد ماه تا شهریور امسال به آدرس اینترنتی www.quranfestival.ir ارسال نمایند.

جشنواره یادشده اواخر مهرماه امسال در اراک برگزار خواهد

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.