جشنواره كتاب‌خوانی الكترونيكی رضوی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان خوزستان دومين جشنواره‌ كتاب‌خوانی الكترونيكی رضوی را هم‌زمان با دهه كرامت در اهواز برگزار می‌كند.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، عبدالنبی شاكريان، مدير كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان خوزستان با اعلام اين خبر گفت: دومين جشنواره كتاب‌خوانی الكترونيكی رضوی با هدف ترويج سيره‌ مقدس رضوی و آشنايی با خدمات كتاب‌خوانی مجازی(الكترونيكی) در راستای ويژه برنامه‌ فرهنگی مطالعه‌ كتاب و تقدير از كتاب‌خوانان برتر برای همه كودكان و نوجوانان برگزار شده است و مراسم پايانی خود را 28 شهريور ماه در اهواز برگزار خواهد كرد.

وی با بيان اينكه دومين جشنواره بين‌المللی كتاب‌خوانی الكترونيكی رضوی ۳۱ فروردين كار خود را آغاز كرد افزود: ۳۱مردادماه آخرين مهلت شركت كودكان و نوجوانان در اين مسابقه است و زمان شركت در آن تمديد نخواهد شد. كودكان و نوجوانانی كه تاكنون فقط در سايت مسابقه ثبت‌نام كرده و هنوز پاسخ‌نامه مسابقه را پر نكرده‌اند فقط تا پايان 31 مردادماه وقت دارند تا با پاسخ دادن به سوالات جشنواره در اين مسابقه شركت كنند.

شاكريان عنوان كرد: داوری اين مسابقه از اول تا پانزدهم شهريور ماه انجام خواهد شد و 40 نفر كه بالاترين امتياز را كسب كرده‌اند به قيد قرعه انتخاب شده و به همراه يكی از اعضای خانواده، ميهمان دبيرخانه اين جشنواره خواهند بود كه در آن طی قرعه، ۳ نفر برگزيده اول به اتفاق يك همراه به عنوان ميهمان دبيرخانه دائمی جشنواره بين‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در مراسم اختتاميه بين‌المللی اين جشنواره در مشهد مقدس حضور خواهند داشت و به ۸ منتخب ديگر با حضور مسؤلان استانی و كشوری لوح جشنواره و تنديس اهداء خواهند شد.

براي ثبت نام و شكرت در اين جشنواره مي توانيد به سايت جشنواره به آدرس www.book.kanoonrazavi.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.