برگزاری کنگره و جشنواره بین المللی امام حسن مجتبی(ع)

0

به گزارش «فارسي مچ» دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به افتتاح دبیرخانه کنگره بین المللی امام حسن مجتبی (ع) همزمان با میلاد ایشان از برگزاری این کنگره در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن اختری، دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) در نشست خبری برنامه های کنگره بین المللی امام حسن (ع) با اشاره به همکاری چند موسسه و نهاد اجرایی در برگزاری کنگره بین المللی امام حسن مجتبی (ع) افزود: در میان ائمه اطهار (ع) حضرت امام حسن (ع) از یک مظلومیت ویژه ای برخوردارند و به قصد عرض ارادت به ساحت مقدس ایشان در حد توان خودمان برگزاری کنگره بین المللی امام حسن را در دستور کار خود قرار دادیم.

وی با معرفی تعدادی از محورهای این کنگره بین المللی که زمان دقیق برگزاری آن متعاقباً اعلام می شود افزود: مبانی هستی شناختی انسان شناختی، اخلاقی، قرب خدا و فضائل اخلاقی در سیره حضرت، نظریه های سیاسی در زندگی امام حسن (ع)، صلح و قدرت، نظریه عدالت و برخوردهای سیاسی زندگی ایشان از جمله موضوعات اصلی این کنگره است.

دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با بیان اینکه جشن میلاد امام حسن (ع) روز جمعه و با حضور چند نهاد اجرایی برگزار می شود افزود: موسسه مذهبی و فرهنگی قاسم بن الحسن (ع)، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از جمله نهادهایی هستند که در برگزاری جشن و کنگره بین المللی امام حسن (ع) با مجمع جهانی اهل بیت(ع) همکاری می کنند.

شایان ذکر است، نشست خبری تشریح برنامه های کنگره بین المللی امام حسن (ع) در مجمع جهانی اهل بیت (ع) برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.