تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاری‌‌ها

0

به گزارش «فارسي مچ» اداره کل امور مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ به نقل از اداره کل امور مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاری‌ ها تا 15 شهریورماه سال جاری تمدید شد.

بنابر این گزارش، زمان برگزاری این جشنواره نیز از 15و 16شهریورماه به 18 مهرماه  1391 تغییر یافته است.

این جشنواره با حمایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌ رسانی و توسط اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در خرم­آباد برگزار می ‌شود. بر اساس فراخوان، این جشنواره در دو بخش «طنز مکتوب شامل داستان، طنز، شعر و کاریکلماتور» و «طنز تصویری شامل کاریکاتور، کارتون، کمیک استریپ و عکس» برگزار خواهد شد.

آثار ارسالی باید در فاصله زمانی 1 فروردین 89 تا 28 اردیبهشت ماه سال 90 در یکی از نشریات یا رسانه ‌های کشور به چاپ رسیده باشند. موضوع آثار شرکت کننده در جشنواره آزاد است و هر شخص تنها در یکی از دو حوزه فوق می ‌تواند 3 اثر خود را به جشنواره ارسال کند.

ارسال اصل نسخه چاپ شده یا کپی خوانا باید با تأیید مدیر مسؤول رسانه باشد و در مورد طنزهای تصویری در صورت ارسال کپی نشریه، ارایه اسکن رنگی آثار برروی لوح فشرده الزامی است. ارسال تصویر صفحه اول شناسنامه صاحب اثر به همراه آثار ضروری است و شرکت ‌کنندگان باید فرم شرکت در جشنواره را تکمیل و به انضمام آثار ارسال کنند.

نشانی ارسال آثار خرم‌آباد، میدان 22 بهمن، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، دبیرخانه نخستین جشنواره طنز مطبوعات و خبرگزاری‌ ها، همچنین نشانی سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان lorestan.farhang.gov.ir است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.