تمديد ششمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال

0
به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از خبرگزاری شبستان؛ به دلیل استقبال مناسب از سوی شرکتهای متقاضی حضور، ثبت نام ششمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال تا ۱۵ شهریورماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ثبت‌نام ششمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال که از 15 تیرماه آغاز شده؛ به دلیل استقبال شرکتهای متقاضی حضور، تا 15 شهریورماه تمدید شد.
گفتنی است جشنواره و نمایشگاه ششم از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که یکی از برجسته‌ترین آنها، بخش ویژه تولید ملی است که امسال با توجه به نامگذاری از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، پایه‌ریزی شده است.
بر این اساس، برجسته‌ترین اثری که به منظور فرهنگ‌سازی در حوزه تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی تولید شود، جایزه ویژه دریافت خواهد کرد؛ ضمن اینکه ناشر برتر دیجیتال کشور که به لحاظ تولید فرهنگی، در سطح کیفی برتر قرار داشته باشد، نیز امسال انتخاب خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.