تمديد کنگره عصر انتظار، مسجد طراز اسلامی

0

به گزارش «فارسي مچ» دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان اقدام به اعلام فراخوان مقاله با عنوان عصر انتظار، مسجد طراز اسلامی کرده است.

محورهای این فراخوان مقاله شامل مسجد طراز اسلامی، آرایه های معنوی و ظاهری آن ، بستر سازی برای ظهور، نقش مسجد طراز اسلامی در جامعه و خانواده برای تحقق جامعه مهدوی،نقش مسجد طراز اسلامی در موفقیت های علمی و اجتماعی عصر انتظار،نقش مسجد طراز اسلامی در اندیشه و معرفت فرهنگ بانان فرهنگ انتظار،نقش مسجد طراز اسلامی در گسترش فرهنگ و هنر دینی عصر انتظار،عصر انتظار و مسجد طراز اسلامی،بیداری اسلامی است.

هسته های پژوهشی، محققان و پژوهشگران مساجد این استان تا 20 مرداد فرصت دارند آثار خود در محورهای یاد شده را به کرمان، چهارراه طهماسب آباد، مجتمع فرهنگی و هنری انتظار، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان ارسال کنند.

چکیده مقالات باید در دو صفحه همراه اصل مقاله ارسال شود، ضمن اینکه باید فهرست منابع در پایان مقاله درج شده و سوابق اجرائی و پژوهشی نویسنده ( هسته پژوهش) به همراه مقاله ارسال شود. کلیه مقالات برگزیده در کتاب مجموعه مقالات کنگره چاپ و پس از برگزاری کنگره برای شرکت کنندگان ارسال می شود. شرکت کنندگان می توانند مقالات خود را به نشانی اینترنتی masjedterazeeslami@yahoo.com یا به نشانی پستی دبیرخانه ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان تا ۲۰ مرداد اعلام شد و زمان اعلام منتخبان یکم و دوم شهریور ماه سال ۱۳۹۱  است.


جوایز منتخبان این فراخوان مقاله شامل:
نفر اول هر محور: تندیس + لوح تقدیر + کمک هزینه حج عمره معادل  ۵/۰۰۰/۰۰۰  ریال
نفر دوم هر محور: تندیس + لوح تقدیر + کمک هزینه سفر به عتبات عالیات معادل  ۴/۰۰۰/۰۰۰  ریال
نفر سوم هر محور: تندیس + لوح تقدیر + کمک هزینه سفر به مشهد مقدس معادل ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریال

نفرات منتخب به عنوان میهمان دبیرخانه کنگره عصر انتظار و مسجد طراز اسلامی در آموزه های مهدوی پذیرش می شوند و نشست های تخصصی به عنوان برنامه های جنبی با حضور میهمانان و اساتید صاحب نظر برگزار می‌ شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.