تمديد همايش ايثار و شهادت در فرهنگ رضوي

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت نويد شاهد؛ مهلت ارسال مقاله به همايش ايثار و شهادت در فرهنگ رضوي از برنامه هاي دهمين جشنواره بين المللي امام رضا(ع) تا 15 شهريور 1391 تمديد شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي با اعلام اين خبر گفت: دهمين جشنواره امام رضا(ع) در سطح بين المللي در حوزه ي ايثار و شهادت و در فرهنگ رضوي به بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي در يك روز از دهه ي كرامت برگزار مي شود.
حسن كريم دادي، با تاكيد بر هرچه باشكوه برگزار شدن اين جشنواره اشاره كرد و افزود: استفاده از اساتيد مجرب و كاروان در اين جشنواره از اهميت زيادي برخوردار است.معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي يادآور شد: وظيفه ي شناخت و شناساندن امام رضا(ع) بر عهده ي برگزاركنندگان اين جشنواره است.

حسن كريم دادي ادامه داد: موضوع مقالات در زمينه هاي جلوه هاي ايثاروشهادت درسيره رضوي، راههاي ترويج و حفظ فرهنگ ايثاروشهادت درسيره رضوي، بررسي سندي احاديث امام رضا(ع) درزمينه ايثاروشهادت نگاه جامعه شناختي وروان شناختي به روايات امام رضا(ع) درزمينه ايثاروشهادت، امام حسين(ع) و حماسه عاشورا درفرهنگ رضوي، نقش هجرت امام رضا(ع) به ايران درايجاد و تقويت روحيه ايثاروشهادت در مردم ايران، نقش روحيه ايثاروشهادت در جنگ نرم و مقابله با تهاجم فرهنگي، فضيلت ايثاروشهادت در فرهنگ رضوي، اصحاب امام رضا(ع) و جلوه هاي ايثاروشهادت در ميان آنان، بررسي و تحليل محتواي وصاياي شهدا با موضوع الگوگرفتن و توسل به ائمه معصومين بخصوص امام رضا(ع) است.

كريم دادي تصريح كرد: علاقه مندان مي توانند مقالات خود را تا 15 شهريور ماه 1391 به دبيرخانه همايش ايثاروشهادت درفرهنگ رضوي واقع در مشهد، بلوار شهيد مدرس، ساختمان بنيادشهيد وامورايثارگران خراسان رضوي، طبقه سوم، معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگي و آدرس اينترنتي www.razavi.isaar.ir وhamayesh@razavi_isaar.ir ، دورنگار 0511-2238353 و صندوق پستي 874 ارسال كنند ويا با شماره تلفن 0511-2010326.7 تماس حاصل فرمايند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.