مهلت ثبت نام در جشنواره علم تا عمل تمدید شد

0

به گزارش «فارسي مچ» رئیس پارک علم و فناوری خوزستان، از تمدید مهلت شرکت در سومین جشنواره «علم تا عمل» تا ۱۲ مرداد سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، دکتر بابک مختاری، رئیس پارک علم و فناوری خوزستان و دبیر اجرایی سومین جشنواره علم تا عمل استان خوزستان، با بیان این مطلب گفت: پژوهشگران و فناوران استان که تاکنون طرح های خود را در سامانه جشنواره ثبت نکرده اند تا 12 مرداد مهلت دارند نسبت به ثبت نهایی طرح خود برای حضور در سومین جشنواره علم تا عمل اقدام کنند.

وی زمان برگزاری سومین جشنواره علم تا عمل را شهریورماه امسال در تهران اعلام کرد و ادامه داد: رصد دستاوردهای تجاری شده یا در حال تجاری سازی پژوهشگران و فناوران مهم ترین هدف حضور در این جشنواره ملی است.

رئیس پارک علم و فناوری استان خوزستان، خاطر نشان کرد: در این جشنواره طرح های برتر ملی و استانی انتخاب شده و مورد حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: سال گذشته خوزستان با 58 طرح حضور پرفروغی در این جشنواره داشت و خوشبختانه یکی از طرح های ارائه شده به عنوان طرح برتر ملی و یک طرح نیز به عنوان طرح برتر استانی انتخاب شد.

وی با بیان اینکه تا پایان وقت اداری چهارشنبه 4 مرداد نزدیک به 40 طرح از طرح های فناورانه استان در سامانه سومین جشنواره علم تا عمل ثبت شد، از همه پژوهشگران و فناوران خوزستان که تاکنون طرح های خود را در سامانه ثبت نکرده اند خواست تا قبل از اتمام مهلت اعلام شده با مراجعه به سامانه www.festival.isti.irو ثبت نهایی طرح خود زمینه حضور پررنگ و شکوهمند استان خوزستان را در این جشنواره فراهم آورند.

يادآور مي شويم این جشنواره استانی است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.