تمديد جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی

0

به گزارش «فارسي مچ» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تمدید مهلت شرکت در دومین جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در مطبوعات و خبرگزاری ها خبر داد.

حمید نیکرو، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در مطبوعات و خبرگزاری ها از مجموعه برنامه های دهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است، به خبرنگار شبستان گفت: زمان شرکت در دومین جشنواره ملی جلوه های فرهنگ رضوی در مطبوعات و خبرگزاری تا پایان مرداد سال جاری جاری تمدید شده است.

وی، زمان درج آثار در نشریات و خبرگزاری ها را از اول مهر سال گذشته تا 15 مرداد سال جاری اعلام کرد و افزود: مهلت ارسال مستندات تا 26 مرداد 91 اعلام شده بود که با درخواست های مکرر علاقه مندان به شرکت در این جشنواره، این مهلت تمدید شد.

نیکرو ادامه داد: این جشنواره در دو بخش مطبوعات و خبرگزاری ها برگزار می شود که در بخش مطبوعات، شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در بخش های سرمقاله، مقاله، مصاحبه، داستان کوتاه و خاطره، شعر، یادداشت، عکس و گزارش ارائه دهند.

به گفته وی، خبرگزاری ها می توانند آثار خود را در بخش های عکس، مصاحبه، گزارش، شعر و یادداشت به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را در مدت زمان یاد شده در یکی از نشریات محلی یا سراسری و یا خبرگزاری های رسمی به چاپ رسانده و به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند.

وی با اشاره به محورهای هشت گانه جشنواره تصریح کرد: سیره عملی و نظری امام رضا(ع)، امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و امام زادگان منتسب به ایشان، اوضاع سیاسی، اجتماعی دوران امامت امام رضا (ع)، تاثیر فرهنگ رضوی و ابعاد معنوی شخصیت تابناک امام رضا(ع) در تقویت باورهای دینی و فرهنگی، تصاویر مرتبط با صحن، حرم، زائران و فعالیت های فرهنگی هنری، دعا، زیارت و توسل به امام رضا(ع)، تاثیر برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا(ع)در ارتقاء فرهنگ دینی و نماز، احادیث، مناظرات و سیره علمی و عملی امام رضا(ع) است.

نیکرو تاکید کرد: علاقه مندان می توانند برای آگاهی بیشتر از شرایط حضور در جشنواره به پرتال اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به آدرس gilan.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

گفتنی است، دومین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در مطبوعات و خبرگزاری ها از سری برنامه های دهمین جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) به مناسبت میلاد با سعادت عالم آل محمد(ص)، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) است که همزمان با دهه کرامت، مهر سال جاری در رشت برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.