اولین جشنواره پیامک ادبی رضوی در کهگیلویه وبویراحمد

0

به گزارش «فارسي مچ» مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری اولین جشنواره پیامک ادبی رضوی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد،زهرا نجف پور، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد در این زمینه گفت:مهم ترین محورهای این همایش تک بیت ها و جملات ادبی با موضوع حال و هوای عرفانی بارگاه و صحن و سرای حضرت امام رضا (ع)، تمثیل ها و رویا پردازی ها و صور خیال و سایر آرایه های ادبی در شعر و نثر و زندگی نامه، سفرنامه تاریخی امام رضا (ع) به ایران، جملات کوتاه با الهام از روایات و احادیث مرتبط با آن حضرت با ذکر منابع روایات می باشد.

نجف پور با بیان اینکه متن پیامک باید تک بیت، مصرع یا جمله ای زیبا و تاثیرگذار باشد که برای نخستین بار آفریده شده است، افزود: بیت ها و جملات تکراری که پیش از این منتشر شده یا در سایر جشنواره ها حائز رتبه شده اند در جشنواره شرکت داده نخواهند شد.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره پیامک ادبی رضوی در استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: علاقمندان می توانند پیامک های خود را تا 23 مردادماه 91 به شماره 100030741ارسال نمایند و آیین پایانی و اعلام اسامی برندگان استانی 25 مرداد ماه در سالن هنرنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.