اعلام فراخوان فصلنامه تخصصی مظهر الحقیقه

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري شبستان، فراخوان مقاله فصلنامه تخصصی مظهرالحقیقه با محور ادیان و عرفان تطبیقی و اعتلای علوم مرتبط با آن از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، فراخوان مقاله فصلنامه تخصصی “مظهرالحقیقه” که در آینده نزدیک به همت گروه ادیان و عرفان تطبیقی پژوهشکده قرآن و عترت (ع) معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر می شود، اعلام شد.

بنابراین گزارش، این فصلنامه تخصصی به منظور اعتلاء و ارتقای مباحث مرتبط با علوم ادیان و عرفان دانشگاه‌ها و مؤسسات مرتبط و با همکاری استادان و پژوهشگران منتشر می شود.

این گزارش می افزاید: عموم پژوهشگران، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی می توانند مقالات خود در این زمینه به پژوهشکده قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واقع در تهران، خیابان شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان پابرجا، بلوار آیینه، خیابان گل یخ، پلاک یک، واحد 701 یا پست الکترونیکی پژوهشکده به نشانی Tasnim.Markaz@yahoo.com ارسال کنند.

مقالات نباید پیش از آن در جایی چاپ شده باشد و در صورت تایید هیئت ارزیاب در نوبت چاپ قرار می گیرد.

شایان ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و نحوه ارسال مقالات به پایگاه اطلاع‌رسانی پژوهشکده پژوهشکده قرآن و عترت (ع) معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیwww.tasnim.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.