مسابقه عکاسي ترنم بندگي

2

به گزارش «فارسي مچ» همزمان با فرارسيدن ماه مبارک رمضان، با بهره گيري از زبان هنر در به تصوير کشيدن فرهنگ والاي اسلامي و نشان دادن زيباترين شکل خلوص در عبادت، براي رهائي از قيد و بندهاي دنيوي- خانه فرهنگ جوان اقدام به مسابقه عکاسي با عنوان
“ترنم بندگي” نموده است.

شرکت کنندگان به منظور احترام به ساير شرکت کنندگان هيچ زماني را براي تمديد مهلت دريافت عکس درنظر نخواهد گرفت. از تمامي عکاسان و علاقمندان براي حضور در اين حرکت معنوي دعوت مي شودکه عکس هاي خاطره انگيز خود را در ماه مبارک رمضان از لحظه هاي معنوي جاودانه سازند شرکت در مسابقه براي همه عکاسان (حرفه اي و آماتور) بدون هيچ محدوديتي آزاد است.

عکس هاي ارسالي مي تواند به صورت تک رنگ، سياه و سفيد و رنگي و در قالب هاي آنالوگ و ديجيتال براي ارسال به دبيرخانه خانه فرهنگ جوان گرگان انتخاب شوند.برگزارکننده با توجه به اصل پويايي و پيشرفت و همچنين احترام به عکاس و مخاطب از پذيرش عکس هايي که در ساير مسابقه ها داراي رتبه بوده و يا جايزه اي را کسب کرده باشند، معذور است. ملاک تشخيص در اين اصل، برگزارکننده و گروه داوران مي باشند.

علاقمندان براي ارسال اثار خود به مسابقه نامه الکترونيکي تحت عنوان (ترنم بندگي) با کيفيت ۷۲ dpiبه آدرس javan.farhang@yahoo.com ويا با کيفيت dpi۳۰۰دربر روي سي دي يا دي وي دي به نشاني گرگان-ميدان بسيج -روبروي زير گذر ميدان بسيج – حدفاصل افسران ۶الي ۸با شماره تلفن ۴۴۲۲۱۹۰  -۰۱۷۱ ارسال نمايند هنگام ارسال عکس براي شرکت در مسابقه ضروري است در موضوع نامه ارسالي ترنم بندگي را وارد كنند.

جايزه نفر اول 2/000/000 ريال

جايزه نفر دوم 1/500/000 ريال

جايزه نفر سوم 1/000/000 ريال
مهلت ارسال آثار تا هشتم شهريور مي باشد ومراسم اختتاميه و در روز۲۰شهريور روز گرگان برگزار مي شود.

عزيزان شرکت کننده بايد نام ، نشان ، نشاني و شماره ي تماس خود را روي سي دي يا دي وي دي مرقوم نمايند

آخرين مهلت ارسال آثار 91/8/6 مي باشد .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

    • با سلام خدمت شما
      طبق اعلام دبيرخانه جشنواره مهلت ارسال آثار تا 8 شهريور ماه تمديد شده است و زمان اختتاميه آن به 20 شهريور، روز گرگان تغيير پيدا نموده است.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.