فراخوان پنجمین جشنواره داستان انقلاب

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از  ایبنا؛ پنجمین جشنواره داستان انقلاب كه به همت كارگاه قصه و رمان مركز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار می‌شود، در دو بخش «رمان» و «داستان كوتاه» برگزار میشود.

این جشنواره در بخش های «رمان: شامل رمان بزرگسال و رمان نوجوان» و «داستان كوتاه: شامل داستان كوتاه بزرگسال و داستان كوتاه نوجوان» برگزار می‌شود.

شرایط عمومی شركت در جشنواره به اين تريبت اعلام شده است. قالب پرونده آثار ارسالی می‌بایست WORD باشند و با اندازه قلم 12 بر روی لوح فشرده به همراه نسخه چاپی ارسال شوند و صفحات متن بدون ذكر نام و مشخصات صاحب اثر ارسال باشند. هر فرد می‌تواند همزمان در تمام بخش‌های جشنواره شركت كند. آثار ارسالی به شركت كنندگان عودت نخواهد شد و دبیرخانه جشنواره از دریافت آثار ارسال شده بعد از موعد مقرر معذور است.

جوایز رمان‌های برگزیده در گروه‌های سنی بزرگسال و نوجوان برای اثر برگزیده 100 میلیون ریال،‌ اثر برتر 70 میلیون ریال، اثر تقدیری 50 میلیون ریال و جوایز آثار برگزیده داستان كوتاه در گروه‌های سنی بزرگسال و نوجوان برای اثر برگزیده 30 میلیون ریال،‌ اثر برتر 20 میلیون ریال و اثر تقدیری 10 میلیون ریال است.

آثار برگزیده، برتر و تقدیری و آثار دیگری كه قابلیت چاپ داشته باشند، توسط انتشارات سوره مهر با پرداخت حق التالیف به نویسنده اثر منتشر خواهند شد.

مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره داستان انقلاب حداكثر تا تاریخ 15 آذر ماه 1391 تعیین شده است و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره داستان انقلاب بهمن ماه سال جاري برگزار خواهد شد.
علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را همه روزه به غیر از ایام
تعطیل از ساعت 8 صبح تا 16 بعداز ظهر به دبیرخانه
دائمی جشنواره های حوزه هنری به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، مرکز محافل و جشنواره ها ارسال نمایند.
پاسخ به سوالات فنی و تخصصی: 14 – 84172313 – 021     

دبیرخانه جشنواره: 5 – 84172204 – 021

نمابر دبیرخانه جشنواره: 84172203 – 021

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به سايت www.artfest.ir مراجعه نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.