جشنواره ادبی در انتظار نور

0

به گزارش «فارسي مچ» همزمان با سالروز ميلاد حجت خدا، دوازدهمين ساغر الهی،امام زمان، مهدی موعود (عج) از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) فراخوانی درقالب نثر ادبی، شعر و پيام كوتاه تحت عنوان «در انتظار نور» برگزار می شود.


«علی محمد سلطان محمدی» دبير اين جشنواره گفت: علاقه مندان در بخش نثر ادبی می توانند آثار خود را در قالب خاطره، توصيف، دل­نوشته و هر نوع نثر با ويژگی­های نثر ادبی حداكثر در سه صفحه­ به صورت تايپ شده همراه با مشخصات كامل نگارنده از طريق رايانامه به نشانی info@helal.ir ارسال نمايند.
سلطان محمدی در ادامه تصريح كرد: در بخش شعر، علاقه مندان می توانند سروده خود را با موضوع ميلاد مهدی موعود (عج) به همراه مشخّصات كامل صاحب اثر از طريق رايانامه آستان مقدس به نشانی info@helal.ir ارسال نمايند .
وی افزود: علاقه مندان به شركت در بخش پيام ادبی كوتاه نيز می توانند متن ادبی خود را در قالب يك جمله حداكثر 20 كلمه ای به سامانه پيام كوتاه آستان مقدس به شماره 3000753266 ارسال كنند.
سلطان محمدی مهلت ارسال آثار را تا بيستم تير ماه عنوان كرد و افزود: پس از بررسی كميته داوران، بهترين آثار هر بخش سی ام تير ماه اعلام و جوايزی از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اهدا خواهد شد.
وی افزود: علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می توانند به تارنمای پايگاه اطلاع رسانی هلال به نشانی www.helal.ir مراجعه كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.