سوگواره ادبی فراق يار

0

به گزارش «فارسي مچ» آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) همزمان با سالروز ارتحال بنيانگذار جمهوری اسلامی ايران سوگواره ادبی«فراق يار» را برگزار می كند.
«علی محمد سلطان محمدی» دبير اين سوگواره با اشاره به اهميت انتقال پيام ها و ديدگاه های ماندگار و ارزشمند حضرت امام خمينی (ره) برای نسل جوان و نوجوان ايران اسلامی گفت: اين سوگواره در سه بخش شعر، نثر و پيام ادبی كوتاه برگزار می شود.
سلطان محمدی تصريح كرد: علاقه مندان در بخش نثر ادبی می توانند آثار خود را در قالب خاطره، توصيف، دل­نوشته و هر نوع نثر با ويژگی­های نثر ادبی حداكثر در سه صفحه­ همراه با مشخصات كامل نگارنده از طريق رايانامه به نشانی
info@helal.ir ارسال نمايند.
وی در ادامه خاطر نشان كرد: در بخش شعر، علاقه مندان می توانند سروده خود را با موضوع حضرت امام خمينی (ره) به همراه مشخّصات كامل صاحب اثر از طريق رايانامه آستان مقدس به نشانی
info@helal.ir ارسال نمايند .
دبير سوگواره ادبی فراق يار افزود: علاقه مندان به شركت در بخش پيام ادبی كوتاه نيز می توانند متن ادبی خود را در قالب يك جمله حداكثر 20 كلمه ای به سامانه پيام كوتاه آستان مقدس به شماره 3000753266 ارسال كنند.
سلطان محمدی مهلت ارسال آثار را تا 23 خرداد ماه سال 1391 عنوان كرد و افزود: پس از بررسی كميته داوران، بهترين آثار هر بخش سی ام خرداد ماه اعلام و جوايزی از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اهدا خواهد شد.
وی افزود: علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می توانند به تارنمای پايگاه اطلاع رسانی هلال به نشانی
www.helal.ir مراجعه كنند.
گفتنی است؛ آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی اقدام به برگزاری جشنواره ها و سوگواره های ادبی می كند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.