برندگان مسابقه ادبی فروغ مطهر

0

به گزارش «فارسي مچ» آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اسامی نفرات برگزيده فراخوان ادبی«فروغ مطهر» را اعلام كرد.

دبيرخانه فراخوان ادبی «فروغ مطهر» اسامی نفرات برگزيده فراخوان ادبی «فروغ مطهر» كه همزمان با سالروز شهادت شهيد مرتضی مطهری و هفته بزرگداشت مقام معلم در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) برگزار شده بود را اعلام كرد.
دبير فراخوان فراخوان ادبی «فروغ مطهر» صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران گفت: هيات داوران از مجموع آثار ادبی رسيده در سه بخش شعر، نثر ادبی و پيام كوتاه، آثار برگزيده در هر بخش را اعلام كرد.
“علی محمد سلطان محمدی” با اشاره به مجموع آثار ارسالی به دبيرخانه فراخوان ادبی خاطر نشان كرد: پس از بررسی های 25 اثر ارسالی در بخش شعر، فاطمه بيرانوند از خرم آباد و آرش پور علی زاده از رشت به عنوان نفرات برگزيده از سوی هيات داوران در اين بخش معرفی شدند.
دبير فراخوان افزود: در بخش نثر ادبی، از مجموعه 30 اثر ارسالی به دبيرخانه،فرشته فتحی از سر پل ذهاب و حميده صديقی از بم به عنوان دو اثر برگزيده در اين بخش انتخاب شد.
وی در بخش پيام كوتاه نيز از 64 اثر رسيده، تنها پيامك مليحه رستمی از تهران را اثر برگزيده در اين بخش اعلام كرد و شايسته تقدير دانست.
همچنين وی گفت: هيات داوران نثر ادبی مريم خدادادی را شايسته تقدير دانستند.
سلطان محمدی خاطر نشان كرد: از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) به بهترين اثر از هر بخش جوايزی اهدا شد.
گفتنی است؛ آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی اقدام به برگزاری جشنواره ها و سوگواره های ادبی می نمايد كه مورد توجه و اقبال بسياری از علاقه مندان و كاربران اين پايگاه قرار می گيرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.