مسابقه ملي ادبي فروغ مطهر

2

به گزارش «فارسي مچ» فراخوان ادبی «فروغ مطهر» ويژه هفته بزرگداشت مقام معلم از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) برگزار می شود.
همزمان با سالروز شهادت شهيد مرتضی مطهری مقارن با هفته بزرگداشت قمام معلم جشنواره ادبی «فروغ مطهر» از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) برگزار می شود.
«علی محمد سلطان محمدی» دبير اين جشنواره در گفت و گو با خبرنگاران گفت: جشنواره فروغ مطهر در سه بخش شعر، نثر و پيام ادبی كوتاه برگزار می شود.
سلطان محمدی تقويتِ نثر ادبی، پاس­داشت مقام معلّم و استاد، گرامی­داشت ياد و نام استاد مطهری، تقويت و كمك به رونق بيش از پيش و تلاش­های ادبی، ايجاد فرصتی برای بروز و عرضه­ ی استعدادهای ادبی تمامی مخاطبان، فعّال كردن و كمك به رونق فضای نثر ادبی ويژ­ه ­ی معلّم در كشور و توليد و ارائه ی آثار ارزشمند فرهنگی در حوزه ی ادبيات را از اهداف اين جشنواره عنوان كرد.
دبير جشنواره فروغ مطهر افزود: علاقه مندان در بخش نثر ادبی می توانند آثار خود را در قالب خاطره، توصيف، دل­نوشته و هر نوع نثر با ويژگی­های نثر ادبی حداكثر در سه صفحه­ همراه با مشخصات كامل نگارنده از طريق رايانامه به نشانی
info@helal.ir ارسال نمايند.

سلطان محمدی در ادامه تصريح كرد: در بخش شعر، علاقه مندان می توانند سروده خود را با موضوع پاسداشت مقام معلم به همراه مشخّصات كامل صاحب اثر از طريق رايانامه آستان مقدس به نشانی
info@helal.ir ارسال نمايند .

وی افزود: علاقه مندان به شركت در بخش پيام ادبی كوتاه نيز می توانند متن ادبی خود را در قالب يك جمله حداكثر 20 كلمه ای به سامانه پيام كوتاه آستان مقدس به شماره 3000753266 ارسال كنند.
سلطان محمدی مهلت ارسال آثار را تا بيست و دوم ارديبهشت ماه عنوان كرد و افزود: پس از بررسی كميته داوران، بهترين آثار هر بخش سی ام ارديبهشت ماه اعلام و جوايزی از سوی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) اهدا خواهد شد.
وی افزود: علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می توانند به تارنمای پايگاه اطلاع رسانی هلال به نشانی
www.helal.ir مراجعه كنند.

گفتنی است؛ آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی اقدام به برگزاری جشنواره ها و سوگواره های ادبی می كند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

 1. باسلام
  من درمسابقه ادبی رتبه سوم راکسب نموده ام امامبلغ واریزی به حسابم تنها100000تومان بوده است در صورتی که مبلغ مسابقه برای رتبه سوم 300000تومان بوده است
  لطفا بررسی شود

  باتشکر

  • با سلام
   دوست گرامي ما تنها خبرگزاري مسابقات مي باشيم و برگزاري مسابقات با ما نمي باشد، اين موضوع را بايد از مسئولين مسابقه پيگير باشيد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.