مسابقه ملی وبلاگ نویسی با موضوع خرداد

2

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايرنا؛ رییس دانشگاه علمی كاربردی مركز ورامین از برگزاری مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی با موضوع “خرداد” خبر داد.

مهدی كردبچه اظهار داشت: قیام 15 خرداد سند زنده آزادگی، دینداری و ولایتمداری مردم ورامین است و امروز مردم ورامین در تمام جهان با 15 خرداد شناخته می شوند.

وی افزود: جامعه، جوانان و حتی مسئولان كشور امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند شناخت عوامل و اهداف قیام 15 خرداد هستند و نقش و جایگاه ورامین در این امر مهم باید به درستی و به همان بزرگی كه رخ داد، تبیین شود.

كردبچه درباره گسترش روز افزون فضای مجازی و الكترونیكی اظهار داشت: اگر بخواهیم فرهنگ 15 خرداد را به دنیای امروز عرضه كنیم، باید در عرصه فضای اینترنتی حضوری فعال داشته باشیم.

وی گفت:‌ دانشگاه علمی كاربردی مركز ورامین همچون سال های گذشته اقدام به برگزاری مسابقه ملی وبلاگ خرداد با موضوع “15 خرداد ورامین” كرده است.

رییس دانشگاه علمی كاربردی مركز ورامین اظهار داشت: علاقه مندان از سراسر كشور می توانند آثار خود را به آدرس الكترونیك dabirkhane@15khordad-varamin.com ارسال كنند.

كردبچه تصریح كرد: برای شركت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی، نام و نام خانوادگی شركت كننده و شماره تماس به آدرس پست الكترونیك فوق ضروری است.

وی فرصت ارسال آثار را تا 26 اردیبهشت ماه سال 1391 اعلام كرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.