برندگان جشنواره وبلاگ نویسی بیداری اسلامی استان لرستان

0

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از خبرگزاری موج؛ منتخبان جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی کشور «بیداری اسلامی» در لرستان معرفی و تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان، اردشیر ویسکرمی، کارشناس امور فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، گفت: با اعلام فراخوان جشنواره وبلاگ‌نویسی «بیداری اسلامی»، 100 وبلاگ از استان‌های کشور به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان ارسال شد که از بین آن‌ها 10 وبلاگ برگزیده شدند.
وی افزود: وبلاگ «اسلام بیدار است» اثر سیدجعفر فاطمی‌نوش‌‌‌‌‌‌آبادی از اصفهان به‌عنوان وبلاگ برتر ، وبلاگ «بیداری اسلامی» اثر مرضیه جان‌جانی‌جزیی از اصفهان ، وبلاگ «دختر نسل سومی» اثر مریم بیرانوند از خرم‌‌‌‌‌آباد نیز به‌عنوان وبلاگ‌های برتر در ردیف دوم و سوم این جشنواره قرار گرفتند.
وی اظهار داشت: وبلاگ «پیام امام» اثر پویا فرهادی از خرم‌‌‌آباد و بیداری اسلامی اثر رعنا حیدری از بیرجند، وبلاگ «شکوه پارس» اثر مهدی شعبان از بروجرد، بیداری اسلامی اثر امیر نوری از کرج، «صبح انقلاب» اثر احمد یوسفی از بروجرد، بیداری اسلامی اثر عباس یاراحمدی از خرم‌آباد و وبلاگ «دین و اندیشه» اثر مسلم قائد‌رحمتی از خرم‌‌‌‌آباد به ترتیب به‌عنوان دیگر وبلاگ‌های برتر این جشنواره معرفی شدند.

سخن سردبير: با تشكر فراوان از جناب آقاي احمد يوسفي كه اين خبر را براي ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.