مسابقه ملی پيامكی حرف دل

3

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از ايكنا؛ مسابقه‎ پيامكی حرف دل كه در قالب جملات قصار و كلمات زيبا با موضوع ايثار و شهادت فراخوان شده، برای تكميل و رسيدن به يك بانك اطلاعاتی منسجم برگزار می‌شود.

هدف از اين مسابقه استفاده از جملات ناب، كوتاه و اختصاصی مربوط به مفاهيم ايثار و شهادت است كه اين عبارات جنبه كاربردی برای تأثير روی مخاطب خواهد داشت. مسابقه «حرف دل» برای دسترسی به اين جملات برگزار می شود تا با گنجاندن اين جملات در كتابچه‌ها در اختيار علاقه‌مندان قرار بگيرد.

بنابر اين گزارش، برای شركت در اين مسابقه متقاضيان می‎توانند جملات قصار را خودشان توليد كنند يا از وصيت‎نامه‎های شهدا استفاده كرده و در اين مسابقه شركت كنند.

مهلت ارسال آثار در اين مسابقه ملی تا 22 اسفندماه سال‎ جاری، هم‌زمان با سالروز تأسيس بنياد شهيد و امور ايثارگران خواهد بود و هر يك از شركت‌كنندگان می‎توانند جملات كوتاه خود را از طرق زير ارسال نمايند:

سامانه پيام كوتاه 3000756111

پست الكترونيك: pazh_gol@yahoo.com

و يا از طريق تلفن 3 ـ 01712350702 مكاتبه كنند.

يادآور می‌شود، به برندگان اين مسابقه ملی كه بتوانند زيباترين جملات را با مفهوم ايثار و شهادت ارسال كنند جوايز نفيسی اهداء خواهد شد و هيچ محدوديتی در تعداد برندگان وجود ندارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.