جشنواره سراسری سردار شهید حسین املاکی

1

به گزارش «فارسي مچ» اولین جشنواره سراسری سردار شهید حسین املاکی با موضوع قهرمان به میزبانی سایت لاله ها و حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان برگزار می شود.

این جشنواره که در شاخه های وبلاگنویسی و طراحی پوستر و گرافیک می باشد از 22 بهمن آغاز و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت.علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره میتوانند از صفحه اصلی این جشنواره به نشانیwww.shahid-amlaki.laleha.com  و کلیک بر روی یکی از گزینه های بخش وبلاگنویسی و بخش طراحی پوستر،پس از خواندن قوانین هربخش، فرم ثبت نام اینترنتی را تکمیل و برای ما ارسال کنند.از بین آثار رسیده به سه نفر برتر هر بخش جوایزی به ارزش:

نفر اول 350000 تومان،نفر دوم 300000 تومان و نفر سوم 200000 تومان اهدا داده خواهد شد.

روز اهداء جوایز 91/1/9 مصادف با سالروز شهادت آن شهید بزرگوار می باشد که طی مراسمی از نفرات برتر جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. جشنواره ايمني دانش آموز در رشته هاي نقاشي (ويژه دوره ابتدايي) در روي كاغذ قطع A3 با مواد مصرفي آزاد، مقاله و خاطره (ويژه دوره هاي راهنمايي و متوسطه) و شعر (راهنمايي و متوسطه) برگزار مي شود.

    به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران، مراسم اختتاميه و تقدير از برگزيدگان جشنواره ايمني دانش آموز با همكاري سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهر تهران، برگزار مي شود.

    اين مراسم روز يكشنبه مورخ 90/12/21 از ساعت 30/8 الي 12 در محل سالن مركز همايش هاي برج ميلاد با حضور مسئولين، فرهنگيان و دانش آموزان برگزار مي شود.

    گفتني است مهلت تحويل آثار به دبيرخانه جشنواره تا تاريخ 90/12/16 مي باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.