برندگان مسابقه وبلاگ نويسي فهميده هاي تمدن ساز

3

به گزارش «فارسي مچ» بالاخره بعد از مدت ها تاخير و نظرات فراواني كه در پست معرفي مسابقه وبلاگ نويسي فهميده هاي تمدن ساز توسط كاربران به ثبت رسيد مسئولين امر برندگان اين مسابقه را اعلام نمودند.

برندگان مسابقه وبلاگ نویسی« فهمیده های تمدن ساز » با معرفی 25 دانش آموز و 5 فرهنگی اعلام شد که بیانیه هیأت داوران به شرح زیر است:

با سلام و عرض ارادت
وبلاگ ها با توجه به نحوه داوری از قبل اعلام شده به صورت صحیح و با دقت در سه قسمت مورد داوری قرار گرفت که مواردی در این زمینه به عرض می رساند:
1- در برخی از موارد آدرس وبلاگ ها با مشکلاتی همراه بود که با جستجو سعی در پیدا کردن آنها انجام گرفت و در برخی موارد با توجه به ثبت وبلاگ ها در سایت منبع ، متاسفانه وبلاگ ها باز نمی شدند و قابل مشاهده نبودند .
2- در راستای داوری و با توجه به موضوعات داده شده که محوریت مسابقه بر هفته بسیج بود در برخی از وبلاگ ها رعایت موضوع و محتوی صورت نگرفته بود که مورد داوری قرار نگرفت .

3- با توجه به سلیقه های مختلف در انتخابات موضوعات مختلف توسط افراد شرکت کننده از هر گروه سنی 13 سال به بالا و همچنین قراردادن کاملترین موضوع با منبع و شرایط ذکر شده در چگونگی داوری مسابقه ، سعی بر این شد که تا حد ممکن بالاترین امتیاز در نظر گرفته شود تا حدی که با وبلاگ های ممتازی که حائز بیشترین امتیاز بودند تفاوت قائل گردید

در پایان هیأت داوران آمادگی رسیدگی به  اعتراضات شما عزیزان فقط تا تاریخ 90/11/17 می باشد. جهت رسیدگی مشخصات و آدرس وبلاگتان را فقط در بخش نظرات اخبار سایت www.ibsblog.ir ثبت نمایید.

در ادامه روند شرکت کنندگان در موضوعات مسابقه و ارائه مطلب خوب و مثبت ارزیابی می گردد و امید  است که در مسابقات در پیش رو شرکت کنندگان  در هر چه پر بار نمودن وبلاگ های خود بیشتر تلاش و کوشش نمایند .

در بخش دانش آموزي جناب آقاي عليرضا مراديان از اراك نفر اول، جناب آقاي حميدرضا فدايي از خراسان رضوي نفر دوم و جناب آقاي محمد امين عزيز مقدم از يزد موفق به كسب مقام سوم اين مسابقه شدند.

در بخش فرهنگي جناب آقاي عباس محمدي از بوشهر نفر اول، جناب آقاي عبدالرضا شيركوند از ورامين نفر دوم و سركار خانم حميده صديقي از كرمان موفق به كسب مقام سوم در اين مسابقه شدند.

براي مشاهده كامل برندگان اين مسابقه مي توانيد به وبلاگ خبري بسيج دانش آموزي به آدرس www.news.ibsblog.ir رجوع نماييد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

 1. حمیدرضا فدایی

  مرسی من حمیدرضا فدایی نفر دوم هستم
  ولی بدی این مسابقات اینه که
  از نفر اول تا نفر بیست و پنجم فقط یه جایزه میدن
  و جایزه ها فرق نمی کنه !

 2. سلام
  جایزم 40 هزار تومن بود ! بازم دستشون درد نکنه که دادن ! تو یه مسابقه طراحی بنر شبکه دو تو کشور اول شدم ، تو تلوزیون گفت بهت جایزه میدیم ولی هنوز ندادن !!!
  دست تموم دست اندر کارهای بسیج درد نکنه .
  مرسی

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.