دومين دوره جشنواره وبلاگ نویسی از حماسه تا حماسه

0

به گزارش «فارسي مچ» معاونت فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با همكاري معاونت فرهنگي دانشگاه بين المللي امام خميني (ره) دومين جشنواره ملي دانشجويي وبلاگ نويسي از حماسه تا حماسه را برگزار مي كند.

حماسه نه دی نقطه عطف تاریخی در ایران پس از انقلاب اسلامی می باشد این حماسه هرچند به ظاهردر پاسخ به شرایط پیش آمده پس از انتخابات 88 بود اما در واقع تبعیت مجدد مردم با انقلاب اسلامی و آرمانهای امام راحل (ره) و پاسداشت جمهوریت و اسلامیت نظام بود. و همین امر موجب ماندگاری 9 دی خواهد شد. لزوم پاسداشت این حماسه، یک ضرورت انقلابی و اسلامی است از همین روی معاونت فرهنگی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در سال گذشته جشنواره ملی وبلاگ نویسی از حماسه تا حماسه را برای هم افزایی ظرفیتها در فضای مجازی و ایجاد یک جریان سازنده در دستور کار خود قرار داد. این جشنواره در سال اول برگزاری با استقبال شایان دانشجویان مواجه شد و بازتاب زیادی نیز در رسانه های داخلی و خارجی داشت. نظر به موفقیت جشنواره و وجود خلاء برای پاسداشت نه دی در فضای مجازی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، این جشنواره  را به عنوان جشنواره ملی در مجموع جشنواره های خود ثبت کرد و برای امسال، مدیر کل محترم امور فرهنگی وزارت علوم طی ابلاغی، معاون فرهنگی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) را به عنوان دبیر این جشنواره منصوب نمود. و در همین راستا دبیرخانه این جشنواره آغاز به کار نموده است.
این جشنواره در سه حوزه وبلاگ نویسی،طراحی پوستر، طراحی پس زمینه در بازه زمانی 9دی تا 22 بهمن (حماسه نه دی و حماسه 22 بهمن)  برگزار می شود
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت این جشنواره به آدرس
www.azhemase.com مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.