جشنواره وبلاگ نویسی شهر من و محیط زیست

3

به گزارش «فارسي مچ» و به نقل از خبرگزاري آريا؛ براي نخستين بار در سطح کشور جشنواره وبلاگ نويسي با موضوع “شهر من و محيط زيست شهري” از سوي شهرداري منطقه 20 برگزار مي شود .

مجتبي عبدالهي شهردار منطقه 20 تهران، با اعلام اين مطلب گفت:‌اولين دوره وبلاگ نويسي شهرمن و محيط زيست شهري با موضوعات تهران و محيط زيست، محيط زيست شهري و نقش شهروندان در حفظ محيط زيست براي عموم وبلاگ نويسان در سطح کشور  برگزار مي شود.
عبدالهي با اشاره به اينکه ثبت نام علاقمندان اين مسابقه از ابتداي آبان آغاز شده و تا نيمه دي ماه سال جاري ادامه دارد خاطرنشان کرد:‌شرکت در اين جشنواره براي عموم آزاد است و شهروندان علاقه مند ازسراسرکشورمي توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي
www.shahrvand20.blogfa.com  در اين جشنواره ثبت نام کنند.
وي محتواي مطالب ، قالب وبلاگ، استمرار به روزرساني،ارتباطات وبلاگي و ميزان بازديد را از جمله معيارهاي امتيازدهي هيات داوران برشمرد و اظهار داشت: مهمترين معيار امتياز دهي، محتوا و نگارش يادداشت وبلاگ نويس است.
شهردار منطقه 20 با اشاره به اينکه به نفرات برتر از طرف اداره آموزش شهروندي اين منطقه جوايز نفيسي اهداء مي شود تصريح کرد:جشنواره وبلاگ نويسي در دو بخش پست محور و وبلاگ محور انجام مي شود و وبلاگ نويسان مي توانند در هر دو بخش شرکت کنند.
شايان ذکر است علاقه مندان شرکت در اين مسابقه بعد از ثبت وبلاگ خود لازم است آدرس وبلاگ و ساير مشخصات فردي و شماره تماس خود را در قسمت نظرات وبلاگ جشنواره وبلاگ نويسي شهرمن و محيط زيست شهري به طور خصوصي ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

  1. سلام لطفا مسابقه ی جدید سایت کانون ازدواج آسان رو هم معرفی کنید با نام جوان نشاط ورزش.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.